Tajemství úspěšné zvací stránky
aneb 7 ověřených kroků, jak nasbírat stovky kontaktů do databáze

7 ověřených kroků ZDARMA – přečtěte si stručné pdfko hned po zadání své e-mailové adresy.

Toužíte nasbírat stovky až tisíce kontaktů do databáze a následně jim prodávat?

  • Máte už vytvořený magnet, ale nevíte, jak o něm informovat?
  • Chystáte kampaň a potřebujete efektivní zvací stránku na magnet?
  • Připravujete magnet do placené reklamy a nevíte, co vše by mělo být součástí zvací stránky?

Prozradím vám 7 ověřených kroků TAJEMSTVÍ ÚSPĚŠNÉ ZVACÍ STRÁNKY.                  Začnete konečně budovat komunitu a vydělávat! 

Tajemství úspěšné zvací stránky

Vytvořte si v 7 ověřených krocích atraktivní zvací stránku, která bude mít vysoké procento přihlášených klientů. Průměr u magnetu zdarma je 30–35 % přihlášených, pokud chcete více, dolaďte magnet i zvací stránku. Je reálné mít 40, 50, ale i 60 nebo 70 % přihlášených klientů na váš magnet. 

Následujících 7 kroků jsem připravila z praxe reklamní specialistky. Neustále se opakují ty stejné chyby a následkem je nízké procento přihlášených klientů. Základem je atraktivní produkt, který klienti chtějí, a pokud produkt nabídnete pomocí těchto 7 ověřených kroků, výsledkem bude vysoké procento přihlášených klientů. 

Co se v jednotlivých krocích dozvíte?
Jak přemýšlet o:

  • vizuálu
  • textu
  • vizitce
  • tlačítkách
  • strategii.
 S jednoduchým návodem zvací stránku vytvoříte během jednoho dne!
 
7 ověřených kroků zvací stránky

Představte si, jaké by to bylo mít v e-mailové databázi stovky a tisíce kontaktů? Pak stačí komunitu zahřívat pravidelnou rozesílkou a následně vypustíte nějaký kurz nebo službu a máte obratem vyprodáno bez dalších investic.

V online podnikání potřebujete komunitu, abyste měli komu prodávat. Stovky kontaktů do databáze můžete nasbírat díky atraktivní zvací stránce na magnet. Kontakty můžete sbírat i pro využití v offline podnikání.

Neotálejte dlouho, ať vás konkurence nepředběhne, a začněte obratem tvořit svou zvací stránku na magnet. Stáhněte si ZDARMA stručné pdf – Tajemství úspěšné zvací stránky a začněte stránku tvořit ještě dnes a obratem sbírat kontakty do databáze.

Půjdete do toho? Nebo stále budete tvrdit, že online podnikání nefunguje?

A proč poslouchat moje rady? 

Jsem Veronika Tomanová, marketingová konzultantka se specializací na FB+IG reklamy, MLM a strategie online podnikání.

Marketingu a obchodování se věnuji 22 let, reklamy na sociálních sítích dělám pro klienty již od roku 2018 a mám praxi na více než 200 projektech. Moji klienti jsou hlavně online podnikatelé a tvůrci digitálních produktů.

Marketingová konzultantka

A co říkají moje klientky?

Jasný, stručný výstižný, tak bych označila tento perfektní návod na zvací stránku. Žádné zbytečné slohové práce o tom, co na ní má být. Díky návodu od Verči jsem si během krátké chvíle dokázala zkontrolovat mou zvací stránku a doplnit, co bylo potřeba. Verči doporučení přesně míří na to, co je potřeba a co funguje. Díky Veru!

Marie Rudolfová – daňová poradkyně – www.danebeznervu.cz 

Návod jsem si pročetla a podepisuju v plném rozsahu. Jsem webařka a přesně takhle to doporučuju svým klientům. Jsem moc ráda, že se mi to potvrdilo. A ještě jednou Vám děkuji za skvělé shrnutí.

Helena Horáková – webařka – www.vaseva.cz

Tvůj magnet měl pro mě hodnotu, přestože mám za sebou už několik i úspěšných zvacich stránek. Měla jsem tam 3 AHA momenty! Hned je jdu zpracovat. Díky

Jana Ohanková – celostní terapeutka – www.janaohankova.cz

Přečtěte si pdf hned ZDARMA a začněte konečně díky online podnikání vydělávat!