Jak se stát expertem

JAK SE STÁT EXPERTEM VE SVÉM OBORU, KTERÝ NEMÁ NOUZI O KLIENTY?

Chcete vydělávat stabilně 100.000 Kč měsíčně a pořád se to nedaří? Předám vám návod z vlastní úspěšné praxe! Prozradím vám 13 ingrediencí, které dohromady fungují, dále záleží na vás, jak s nimi naložíte!

Stačí si objednat webinář JAK SE STÁT EXPERTEM V OBORU za 390 Kč + DPH (pouze pro nejrychlejší – omezený počet kusů) – webinář je NATOČENÝ – pošlu vám ho po úhradě obratem

REFERENCE NA WEBINÁŘ:

Jsem ráda, že jsem se účastnila webináře, který mi opět otevřel další dveře k úspěchu. 💚🍀💚 Od začátku do konce jsem měla spoustu uvědomění. Největší základ je vytrvat. Další bylo kam kdy a jak se směřovat a HLAVNĚ – čeho se vyvarovat. Děkuji, že webinář vznikl. Děkuji také za konkrétní tipy, jak informace využít a pracovat s nimi i v budoucnu.

Lenka Slaninová – ŠťasťuLenka radosti a hojnosti – www.lenkaslaninova.cz


Moc děkuji za tento webinář!
Jasně a stručně, s praktickými tipy vysvětlí, jak se stát expertem v oboru.
Když má člověk jasnou strategii, která funguje, může se končeně zaměřit na to, co přináší užitek místo toho, aby trávil hodiny a hodiny naháněním klientů na sítích.
Webinář moc doporučuji.

Sandra Woiwode
Žena s citem, která se postará o nastavení a správu vašich reklam

Podnikatelky, jste expertky ve svém oboru a vnímají vás tak ostatní? Říkají vám ostatní: JÁ VÁS ZNÁM Z FACEBOOKU? A klientů máte dost? NE?? Chcete prozradit JAK NA TO?

Já to tak mám, jsem marketingová konzultantka se specializací na Facebook reklamy a všichni v online světě mě tak vnímají. O klienty nemám nouzi, dokonce i odmítám.

Jaký je můj recept na úspěch? Ten teď budu předávat ženám, které jsem si vybrala na individuální spolupráci (stále by se ještě místečko našlo) nebo vám ho prozradím na webináři, kde předám KOMPLETNÍ RECEPT a dále bude záležet na vás, jak s ním naložíte:

JAK SE STÁT EXPERTEM VE SVÉM OBORU, KTERÝ NEMÁ NOUZI O KLIENTY? Recept se skládá se z 13 ingrediencí, které dohromady fungují!

Webinář online pošlu e-mailem po úhradě a můžete ho shlédnout kdy chcete, ale ideálně co nejdříve, ať recept začnete používat ihned!

Nabídka platí pro sólo podnikatelky v oblasti služeb, síťovém marketingu a digitálních produktů.

Nabídka není určena pro oblast prodeje fyzických produktů a velké firmy.

 

 

Pokud potřebujete podporu na cestě k úspěchu mrkněte na možnost individuálního mentoringu – MENTORING

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.