Kurz Tvorba Facebook reklamy krok za krokem 

Chcete si vydělat svých prvních 100.000 Kč díky onlajnu? FB a IG reklamy vám pomůžou peníze vydělat rychleji!

Rozjeďte konečně své podnikání, začnete pořádně prodávat a radovat se z prvních vydělaných peněz!


Facebook reklamy jsou skvělým nástrojem, který vám umožní obratem sbírat kontakty do databáze a prodávat služby i digitální produkty!

Nevíte, jak si reklamy nastavit a co vše připravit?

Mám pro vás přehledný kurz Tvorba Facebook reklamy krok za krokem, kterou zvládne nastavit každý, kdo je alespoň trochu technicky zdatný. V kurzu vše názorně ukážu a vysvětlím.

Kurz je určen pro začátečky, kteří chtějí propagovat své služby nebo digitální produkty. Na e-shopy se kurz přímo nespecializuje, ale slouží jako dobrý klad. Zbytek můžeme doladit eba individuálně. Pojďte konečně do akce spusťte si efektivní FB a IG reklamy obratem!

Skvělá cena aktuálně jen 2250 Kč + DPH

Díky kurzu budete mít reklamy pod kontrolou a ušetříte za nastavení specialistou, reklamy budou přesto stejně efektivní, protože se můžete se mnou dále radit v rámci FB skupiny!

Bojíte se placených reklam? Proč? V dnešní době mizerných organických dosahů jsou základem pro stabilní podnikání a ušetří vám spoustu času. Kdo chce růst, musí zkoušet nové způsoby.

Kurz obsahuje celkem 5 modulů, vše je k dispozici ihned (cca 1,5 hodiny videí). Navíc je umístěn ve FB skupině s podporou, takže jsem k dispozici na další otázky a nejasnosti.

Obsah kurzu:

 1. Nastavení rozhraní pro reklamy, propojení pixelu, ověření domény

 2. Nastavení vlastní konverze, vytvoření okruhů ivatelů

 3. Příprava vizuálů textů do reklamy

 4. Nastavení reklamní kampaně remarketing

 5. Vyhodnocení reklamy

Bonus navíke kurzu:

Trik, kde najít inspiraci na reklamy.

Kurz je k dispozici IHNED a probíhá uzavřené Facebook skupině podporou!

Videa jsou vložena ve Facebook skupině, pustit si je můžete kdykoli zpětně. Videa jsou formou stručných a jasných návodů. Důležité je udělat si čas na vlastní tvorbu a rovnou jít do praxe.  Ve skupině jsem k dispozici na dotazy, případně pomoc při problémech. Těším se na vás v kurzu! 

A kdo jsem? Veronika Tomanová, marketingová konzultantka, na FB reklamy se specializuji 4 roky, nastavovala jsem reklamy pro více než 200 projektů (e-shopy, služby, digitální produkty).

 

Skvělá cena aktuálně jen 2250 Kč + DPH

 

Reference na kurz:

Ráda bych se podělila o zkušenost s videokurzem Veroniky Tomanové – téma: Jak tvořit reklamu na FB. Jde o soubor několika videí, kdy postupně podle tématu vidíte, kde a co nastavit. Nastavení tak, můžete pomalu zvládnout téměř sami. Jako začátečnice – budete mít i další otázky jako já. Návod je moc fajn, užitečný a doporučuji. Můžete mít zapnutý tablet dívat se na video, upravovat v PC. 

Zdena Tomaidesová, www.edux.cz

 

Ukázka výsledku Facebook reklam – 2 Kč za e-mailový kontakt do databáze:

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.